Sprinter.

Ceniony samochód dostawczy.

Ze Sprinterem można wiele dokonać. Od pojawienia się na rynku w 1995 roku należy on do najpopularniejszych samochodów dostawczych na świecie. Do dziś jest wzorcem dla innych pojazdów w nazwanej od niego „klasie Sprintera”. Specjalnie dla Państwa nieprzerwanie udoskonalaliśmy Sprintera, czyniąc go technologicznym liderem zarówno pod względem ekonomiczności i bezpieczeństwa, jak i w zakresie komfortu i designu.

Dlatego na wydajności i sprawności Sprintera można zawsze polegać: pod względem ekonomicznym, dzięki jego korzystnemu zużyciu paliwa już od 6,3 l na 100 km1, jego wysokiej niezawodności i naszym kompleksowym usługom serwisowym2, które – jeśli Państwo zechcą – będą mu towarzyszyły przez cały okres eksploatacji. W zakresie bezpieczeństwa i komfortu Sprinter jest wzorcowy dzięki swej bogatej ofercie systemów wspomagania. A w pełni nowoczesny design czyni Sprintera także wzorem atrakcyjnego wyglądu zewnętrznego.

Jest więc Sprinter prawdziwym liderem ‒ niezawodnym, gdy go Państwo potrzebują. Dzięki wielu możliwościom wyposażenia i indywidualizacji, otrzymają Państwo pojazd odpowiedni do każdego zadania.

Dalsze kroki:

Szczegółowe informacje o Sprinterze.